• BITCOIN/TL
  466698,551
  % -3,20
 • ETHEREUM/TL
  28350
  % -5,61
 • RIPPLE/TL
  6.23
  % -3,21
 • BITCOIN CASH/TL
  2841.49,738
  % -5,72
 • LITECOIN/TL
  1005.3
  % -3,84
 • COSMOS HUB/TL
  151.65
  % -3,59
 • CARDANO/TL
  7.4
  % -6,70
 • TETHER/TL
  16.26
  % -0,63

ZCASH, HOT, HBAR, CHZ: Analizi, Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler!

ZCASH, HOT, HBAR, CHZ: Analizi, Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler!

ZCASH, HOT, HBAR ve CHZ, fiyat telafi etme girişimi içindeki altcoinler. Dik bir düşüşün ardından, kripto alanı kayda değer bir marjla toparlanmak için çok çalışıyor. Bitcoin’in geri çekilmesiyle, altcoinler takip etme eğilimindedir ve daha fazla kaybı önleme girişimine rağmen, altcoinlerin düşüş trendini tersine çevirmek için belirli önemli seviyelerde kalması gerekiyor.

Bu Altcoin'den Yüzbinlercesi Binance'e Aktı: Düşüş Modeli Oluştu!

Fiyatı seviyeleri

Kripto piyasası, mayıs ortasındaki çöküşünkine benzer, ancak düşük yoğunluklu, büyük bir kan banyosu yaşıyor. Dakikalar içinde Bitcoin fiyatındaki yaklaşık 7000 dolardan fazla düşüş, piyasayı şaşırttı. Ve Ethereum fiyatı, Cardano fiyatı ve XRPprice da sarsılmış gibi görünüyordu. Bu nedenle, büyük kripto para birimleri düşerken, düşük piyasa değerine sahip altcoinler onu takip ediyor. Öte yandan, ZCASH, HOT, HBAR, CHZ, vb fiyatlar daha fazla kazanç elde etmek için mücadele ediyor.

ZCASH Fiyatı

Piyasa trendini takiben, ZCASH fiyatı da sert bir şekilde dibe vurarak 121 doları gördü. Yine de güçlü yükseliş momentumu ile kripto para iyi bir şekilde toparlanıyor. Fiyat, dip seviyelerinden önemli bir yükselişin ardından iyi bir birikim yaptı. 200 dolara ulaşma yolunda büyük bir çöküş, aşağıdaki fiyatı iyice aşağı çekti. Ancak fiyat, güçlü destek seviyelerinden önce 102 dolarda toparlandı ve bu nedenle yükseliş trendi için umutları canlı tuttu. Bununla birlikte, 174 doları çevreleyen seviyeler, hedefe doğru ilerlemek için çok önemli.

Gizlilik Odaklı Altcoin Zcash, DeFi Ekosistemine Geliyor

Holo (HOT) Fiyatı

Holo fiyatı önceleri de büyük bir düşüş yaşadı. Ani direnç seviyelerini 0.0165 dolarda kırmaya yönelik son girişim de, düşüş eğilimi nedeniyle boşuna gitti. Yine de kripto düşüş tuzağında görünüyor ve daha düşük dipleri ziyaret edebilir. Şu anda önemli destek seviyelerinden birini 0,009532 dolarda test etmek ve bir sıçrama oyunu değiştirebilir.

Önceki Düşüşü Bilen Finans Uzmanı: Bitcoin ve Bu 2'sinden Biriktiriyorum!

Hedera Hashgraph(HBAR) Fiyatı

HBAR fiyatı, kripto alanındaki diğer altcoinlere kıyasla daha tutarlı görünüyor. 2021’in ilk yarısındaki kapsamlı bir rallinin ardından, mayıs ortasında yaşanan çöküş, fiyatın çoğunu aldı götürdü. Bununla birlikte, birden fazla geri çekilmeye rağmen, fiyat, belirlenen hedefi hedefleyerek yüksek ilerlemeye devam etti. Son çöküş, son birkaç günün kazanımlarını nötralize etti, ancak 0,33 dolara ulaşması bir yükseliş trendini doğrulayabilir.

Holo (HOT)’tan sonra Chiliz (CHZ) Fiyatı

Chiliz fiyatı, daha sonra sönen büyük artışlarla kripto para alemini şaşırttı. Mayıs ortasındaki çöküş, çok uzun bir süre konsolide olmaya devam ettiği için fiyat artışını bir dereceye kadar etkiledi. Ancak son zamanlarda fiyat yükselmeye başladı. Ne yazık ki, yeni düşüş trendi fiyatı 0,3 doların altına çekti, ancak mükemmel bir şekilde geri döndü. Şu anda, yükseliş trendini doğrulamak için fiyatın 0,45 doların üzerine çıkması önemli.

Muhteşem Yedili: Bu 7 Altcoin Boğa Koşusunda!

Özetlemek gerekirse, altcoinler dik bir düşüşün ardından önemli bir geri çekilme izliyor. BTC fiyatı, ETH fiyatı, ADA fiyatı ve XRP fiyatı kayıplarını telafi ederken birçok altcoin de bunu takip ediyor. Ve bu nedenle önümüzdeki birkaç saat, fiyatın yükseliş trendi içinde kalması için son derece önemli olabilir.

krıptokoin