• BITCOIN/TL
  676330,731
  % -1,29
 • ETHEREUM/TL
  50490
  % -2,60
 • RIPPLE/TL
  11.55
  % -3,12
 • BITCOIN CASH/TL
  6854.14,139
  % -3,59
 • LITECOIN/TL
  2350.3
  % -5,07
 • COSMOS/TL
  322.28
  % -7,13
 • CARDANO/TL
  18.66
  % -4,27
 • TETHER/TL
  12.44
  % 0,02

Oscar ödüllü Rapçi Juicy J, Dogecoin Şarkısı Mı Yazıyor?

Oscar ödüllü Rapçi Juicy J, Dogecoin Şarkısı Mı Yazıyor?

Oscar Ödüllü Rapçi Dogecoin Aldı ve Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Oscar Ödüllü Rapçi Dogecoin Aldı ve Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Kısa süre önce 46 yaşındaki söz yazarı ve plak yapımcısı Juicy J, Twitter’da meme coin’e atıfta bulunan bazı şarkı sözlerinden bahsettiğinden Dogecoin için bir şarkı yazıyor olabilir. Ünlü şarkıcının yorumlarına bakılırsa DOGE’yi zirveden aldı. Detaylara birlikte bakalım…

Oscar ödüllü rapçi Juicy J, Dogecoin şarkısı mı yazıyor?

Bu haberden önce epeyce takipçisi ondan böyle bir mix kaydetmesini istediğini söyledi. Ve bu parçanın DOGE ile ilgili temasıyla bir hit haline gelebileceğini de vurguladılar. Çünkü Oscar ödüllü rapçi, Katy Perry’nin seslendirdiği “Dark Horse” ve Usher’ın “I Don’t Mind” gibi hitlerin sahibi. Ayrıca bir süre Dogecoin ekibiyle flört etti.

Mayıs ayının başında ünlü şarkıcı, zirvelerde olan bir kripto para birimine yatırım yaptığını tweetledi. Bu kripto para biriminde “bir çanta” aldığını söyledi ve köpek çılgınlığını satın alan ünlülerin listesine katıldı. O zamanlar bu gelişme, Parodi kripto para biriminin Elon Musk’ın “Saturday Night Live” çıkışının ardından destansı bir çöküş yaşamasından sadece birkaç gün önce gerçekleşti. 8 Mayıs’ta DOGE fiyatı 0,73 dolara yükseldi, ancak daha sonra iki haftadan kısa bir sürede yaklaşık %72 düştü. Ancak bu, rapçinin coşkusunu azaltmadı. En tepeyi almasına rağmen hâlâ Doge takımında yer alıyor.

Şarkıcıların meme coin tutkusu: Sadece DOGE değil Safemoon’da var!

Dogecoin, Juicy J’nin dikkatini çeken tek spekülatif kripto para birimi değil. Rapper ayrıca Safemoon’u 2,7 milyon takipçiye tanıtıyor. Meek Mill gibi diğer hip-hop sanatçılarının da meme coin için bir tutkusu var. Going Bad rapçi, 10.8 milyon Twitter takipçisini, kaçırmaktan bıktıktan sonra nihayet bir miktar Dogecoin kaptığı konusunda bilgilendirdi. Hip-hop yıldızlarının FOMO’ya girmesi şaşırtıcı değil. Dogecoin gişe rekorları kıran bir dönem geçiriyor, bazen piyasa değeri ile XRP’yi bile geçiyor. Şu anda XRP ve Dogecoin, CoinMarketCap sıralamasında 6. ve 7. sıralarda yer alıyor. DOGE 0,29 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak: Meek Mill

Dogecoin, kendisini çok ciddiye alan bir endüstriyle dalga geçen bir şaka olarak başlamış olabilir. Ancak 2021, bunun oldukça ciddi bir şeye dönüştüğünü gördü. Bununla birlikte, eski ve yeni yüzlerin bir karışımından oluşan ve kurucu ortak Billy Markus da dahil olmak üzere yeni kurulan Dogecoin ekibi, ihtişamlı günlerini yeniden yakalamak amacıyla Dogecoin Vakfı’nı diriltiyor. Dahası, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, başarmayı umdukları şey için bir hırs gösterisinde yönetim kurulu danışmanı olarak katılıyor.

kriptokoin