• BITCOIN/TL
  480912,397
  % -0,08
 • ETHEREUM/TL
  33611
  % 0,90
 • RIPPLE/TL
  8.3
  % 2,54
 • BITCOIN CASH/TL
  3968.11,344
  % 0,37
 • LITECOIN/TL
  1476.26
  % 1,50
 • COSMOS/TL
  440.98
  % 5,18
 • CARDANO/TL
  14.97
  % 3,04
 • TETHER/TL
  13.48
  % -0,14

Lydium (LYD) Tarım Kooparatifi anlaşmalarına hız verdi

Lydium (LYD) Tarım Kooparatifi anlaşmalarına hız verdi

Her geçen gün yeni tarım kooparatifi temasları ve anlaşmaları ile büyümeye devam eden Lydium finans ağını genişletmeye devam ediyor. ICO satışı küresel ölçekte talep görerek devam eden Lydium tüm tarım sektörü içine alan yeni bir ekosistem olmayı hedefliyor.

Giderek daha istikrarsız hale gelen gıda arz güvenliğinin ,küresel risk değerlendirmelerinin merkezinde yer aldığı bir dünyada ,tarım endüstrisini DeFi eko sistemiyle buluşturma ve entegre etme fikri ile yola çıkan Lydium yatırımcılarından beklediği ilgiyi ICO’sunun ilk fazında gördü ve bu enerji ile ikinci faz satışlarına başladı.

Lydium (LYD Coin) çok yakında tarım sektöründe kullanılmaya başlanacak

DeFi’yi dünyanın en önemli sektörlerinden biri olan tarım sektörüne getiren ilk proje olan Lydium çift katmanlı bloksuz dağıtım teknolojisi ile merkeziyetsiz finans ekosisteminin sağladığı faydaları ve kolaylıkları tarım sektörüne entegre ederek LYD Coin’in tüm tarım sektöründe kullanılan bir kripto para birimi olmasını hedefliyor.  

Günümüzde küresel istihdamın % 40’ını oluşturan tarım sektörünün finans ihtiyaçlarının hızlı çözüm yolunun merkeziyetsiz finans sisteminden geçtiğini savunan Lydium bu konuda sektör  temsilcilerini ve yatırımcıları ikna etmiş görünüyor.

Lydium ICO’ya kripto para borsaları üzerinden kolayca katılınabiliyor

Büyüme potansiyeli çok yüksek olan ve tarım sektörünün ilk DeFi projesi olma avantajını elinde tutan Lydium, üreticiye ve yatırımcıya problem çözme ve proje geliştirme potansiyelini  göstererek güven kazandı.

Her fazda değeri katlanarak yatırımcılarına yüksek getiri imkanı sunan Lydium Projesine ilgi gösteren yatırımcılar cüzdanlarının bulunduğu kripto para borsaları aracılığı ile lydium.org üzerinden Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), TRON (TRX), Dash (DASH), ve Cardano (ADA) göndererek Lydium ICO’ya katılabiliyor.

Kaynak: coinpedia.org