• BITCOIN/TL
  460010,508
  % -4,92
 • ETHEREUM/TL
  28019
  % -8,19
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % -4,70
 • BITCOIN CASH/TL
  2828.13,549
  % -6,83
 • LITECOIN/TL
  999.04
  % -5,96
 • COSMOS HUB/TL
  150.46
  % -5,87
 • CARDANO/TL
  7.33
  % -8,52
 • TETHER/TL
  16.21
  % -1,02

Kahinden “Bitcoin, Ethereum ve Cardano” Tahminleri!

Kahinden “Bitcoin, Ethereum ve Cardano” Tahminleri!
Altcoin Kâhini “Bitcoin, Ethereum ve Cardano” Tahminlerini Paylaştı!

Tanınmış piyasa analisti il Capo Of Crypto (Crypto Capo), Cardano ve Bitcoin üzerinde büyük bahisler yapıyor ve iki kripto paranın yeni bir boğa koşusuna öncülük etmesini bekliyor. Crypto Capo’nun Bitcoin, Ethereum ve Cardano tahminlerine yakından bakalım…

Crypto Capo: Bitcoin fiyatında şimdi yükseliş zamanı!

“Crypto Capo” olarak bilinen analist, 142.700 Twitter takipçisine, Bitcoin‘in (BTC) 40.000 doların altında iki aylık bir birikim aşamasından çıktıktan sonra patlamaya hazır göründüğünü söylüyor. Crypto Capo konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Son LPS son destek noktası ile birikim tamamlandı. YALNIZCA YUKARI sezon burada. Sürüş keyfi.

Boğalarla Dans Edenler: Bu 5 Altcoin Fırlıyor!

Crypto Capo, BTC için yol haritasını paylaşıyor

Analist, kral kripto paranın sıradaki hamlelerini de paylaşıyor. Analist, Bitcoin’in 40.000 dolar civarında birikmek ve 50.000 doları aşmak için bir adım daha atmadan önce 50.000 dolara yükselmesini bekliyor. Crypto Capo konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

BTC yol haritası. 50 bin -> 40-41 bin -> 50 binin üzerinde konsolidasyon -> Yeni ATH’ler tüm zamanların en yüksek seviyeleri.

Crypto Capo: Ethereum (ETH)’dan daha fazla ADA tutmayı tercih ediyorum!

Cardano’ya (ADA) geçen Crypto Capo, önümüzdeki birkaç hafta için ADA’nın Ethereum’dan (ETH) daha güçlü göründüğünü öne sürüyor. Crypto Capo konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

ADA/ETH: Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ETH‘den daha fazla ADA tutmayı tercih ediyorum. 57 bin Satoshi üzerinde son yükseliş onayı.

ADA, BTC,

Crypto Capo: Ethereum muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek

Son olarak Crypto Capo, Ethereum’u Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı analiz eder. Analist, ikinci en büyük kripto paranın Bitcoin’den daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu ve kripto piyasalarının başka bir yükseliş dalgası yakaladığını varsayarak en üst pozisyona çıkabileceğini düşünüyor. Crypto Capo konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

ETH/BTC. Tüm piyasada 5. dalgayı yakalarsak, Ethereum muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek ve büyük olasılıkla saygısızlığa uğrayacak.

İşte Crypto Capo’nun başarılı tahminleri

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü bazı büyük düşüşleri de doğru bir şekilde öngördü. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

kriptokoin