• BITCOIN/TL
  681267,596
  % 3,03
 • ETHEREUM/TL
  51495
  % 4,32
 • RIPPLE/TL
  11.88
  % 3,69
 • BITCOIN CASH/TL
  7054.85,210
  % 5,19
 • LITECOIN/TL
  2455.02
  % 3,95
 • COSMOS/TL
  341.03
  % 9,64
 • CARDANO/TL
  19.39
  % 4,63
 • TETHER/TL
  12.43
  % 2,74

Goldman Sachs’ın Alt Coin İlgisi

Goldman Sachs’ın Alt Coin İlgisi

Popüler kripto kanalı Chico Crypto‘dan üst düzey trader Tyler Swope, aboneleriyle Goldman Sachs ile bağlantıları olan, 10 kat patlama potansiyeline sahip, ciddi şekilde değer düşüklüğüne uğramış ilk 2 altcoin projesini paylaşıyor., Goldman Sachs kripto piyasasına büyük ölçüde dahil olmuş durumda.

Goldman Sachs ve kripto piyasalar

 Trader geçen Cuma günü Goldman‘ın Avrupa’da Crypto ETP’lerin yerleşmesine yardım ettiğinin açıklandığını vurguladı. Ünlü trader Tyler Swope bu konuda şöyle diyor:

Kripto hakkında araştırma raporları yayınlıyorlar. Bu yılın Mayıs ayında kriptonun yeni bir emtia sınıfı olduğunu söylüyorlardı. Ardından Haziran ayında, özellikle Galaxy Digital ve Mike Novogratz ile ortaklaşa vadeli işlemlerle Bitcoin ticaretini artırmaya başladılar. Goldman Sachs’ın ana aracı birimi, Avrupa’daki bazı hedge fon müşterileri için kripto para borsasında işlem gören ürünleri (ETP’ler) takas ediyor ve yerleştiriyor. Hizmetler şu anda sınırlı sayıda müşteriye sunuluyor ve banka, bu hizmetleri daha fazla sayıda müşteriye sunmayı planladığı için konuyu dahili olarak gözden geçiriyor.

Açıklamalarının sonraki bölümlerinde Tyler Swope, şu anda Goldman Sachs ortaklığında olan 2 projeyi açıklıyor.

İlk altcoin projesi iExec RLC (RLC)

iExec, Blockchain tabanlı merkezi olmayan bilgi işlemin lider sağlayıcısı durumunda. Blockchain, insanların bilgi işlem güçlerinin yanı sıra uygulamalardan ve hatta veri kümelerinden para kazanabilecekleri bir pazar ağı düzenlemek için kullanılıyor. IExec, büyük veri, sağlık, yapay zeka ve fintech gibi alanlardaki uygulamaları destekleyebilir. IExec, yeni bir bulut bilişim paradigması oluşturarak bulut bilişimi yeniden icat etmek amacıyla 16 Ekim 2016’da kuruldu. Bu nedenle, iExec, çoklu uygulama, hata toleransı, çoklu kullanıcılar, sanal görüntülerin dağıtımı, özel altyapı, veri yönetimi, güvenlik ve daha fazlası gibi özellikleri uygulayan açık kaynaklı bir masaüstü yazılımı olan XtremWeb-HEP’e güveniyor. Swope’agöre:

IExec, EEA güvenilir bilgi işlem spesifikasyonunu yazmak için Intel üyelerinden biriyle işbirliği yaptı.

Traderlara göre, yatırımcılar için bu, daha fazla insan platformu kullanmak istediğinde bir iExec RLC yatırımının artması anlamına geliyor. Token, yatırımcılar için iyi olan, ancak uygulamalarını çalıştırmak için platformu kullanmak isteyenler için yakında çok pahalı olabilecek nispeten düşük bir arzdan yararlanıyor.

Diğer altcoin Oasis Network (ROSE)

Oasis Network (ROSE) bir sonraki altcoin. Yeni nesil Blockchaini için tasarlanan Oasis Network, açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için ilk gizlilik-etkin Blockchain platformudur. Yüksek verimi ve güvenli mimarisiyle bir araya gelen Oasis Network, özel, ölçeklenebilir DeFi’yi güçlendirebilir, Açık Finans’ta devrim yapabilir ve onu traderların ve erken benimseyenlerin ötesinde bir kitle pazarına genişletebilir. Swope’agöre:

Benzersiz gizlilik özellikleri yalnızca DeFi’yi yeniden tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda Tokenized Data adı verilen ve kullanıcıların ürettikleri verilerin kontrolünü ele geçirmelerine ve uygulamalarla stake ettikleri için ödüller kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir kripto para türü yaratır.

Traderlara göre, Consensus Layer‘da işlem ücretleri, stake ve delegasyon için ROSE token kullanılacak. Staking ödülleri açısından, yaklaşık 2,3 milyar token, zaman içinde ağın güvenliğini sağlamak için stakerlara ve delegelere stake ödülleri olarak otomatik olarak ödenecek

Kaynak:Kriptokoin