• BITCOIN/TL
  465826,301
  % -2,77
 • ETHEREUM/TL
  31789
  % -1,03
 • RIPPLE/TL
  6.56
  % -1,84
 • BITCOIN CASH/TL
  3097.25,427
  % -0,97
 • LITECOIN/TL
  1124.93
  % -0,80
 • COSMOS HUB/TL
  183.18
  % 1,90
 • CARDANO/TL
  8.37
  % -1,86
 • TETHER/TL
  15.92
  % -0,13

DOGE’ye Bir Kabul Daha!

DOGE’ye Bir Kabul Daha!

Dogecoin Midwest’teki en büyük hayvan barınağı tarafından kabul edildi. Amerika’nın hayvan barınma konusunda önde gelen kuruluşlarından biri “Dogenation” kabul etmeye başladı. 25 yaşındaki kuruluş Salı günü yaptığı açıklamada, ABD‘nin Ortabatı bölgesindeki en büyük hayvan barınağı olan PAWS Chicago’nun Dogecoin bağışlarını kabul etmeye başladığını duyurdu.

Dogecoin benimsenmesi genişliyor

CEO Susanna Homan, hareketin büyüyen kripto para topluluğuyla bağlantı kurmayı amaçladığını söylüyor:

Çözüm odaklı, ileri görüşlü bir kuruluşuz, bu nedenle Chicago’da hayvan refahının geleceğini sürdürmeye ve hayvanların hayatlarını kurtarmaya yardımcı olabilecek büyüyen kripto para topluluğuyla bağlantı kurmaya istekliyiz.

PAWS Chicago, her yıl öldürülen evsiz hayvan sayısını %91 oranında düşürmeyi başardığı ve hayvan barınma konusunda ulusal bir model haline geldiği için gurur duymakta. Meme coin kültürüne odaklanması, PAWS Chicago’nun önde gelen reklam şirketi Leo Burnett ile ortaklık kurmasından sonra geldi. Dogecoin topluluğu, ilk günlerinden beri hayırsever çabalarıyla biliniyor. 2014’ün başlarında, Kenya‘da temiz su arzını desteklemek için Dünya Su Günü kampanyası için para topladıktan sonra ana akım medyanın kapsamına girdi. Temmuz ayında Baby Doge’un arkasındaki ekip de Atlanta merkezli hayvan organizasyonu Furkids’e 20.000 dolar bağışta bulundu.

DOGE fiyat tahminleri

Dogecoin fiyat analizi, ayıların yükseliş momentumunu kırmaya çalıştığını ortaya koyuyor. Analist Aamir Sheikh’e göre, ayılar fiyat seviyelerini 0.32 dolara düşürme çabasında. Destek seviyesi 0,31 dolarda kalırsa kurtarma mümkün görünüyor. Analist’in DOGE fiyat analizi, istikrarlı bir yükseliş eğiliminden sonra fiyatta ani bir düşüş öngörüyor. Ayılar umutsuzca fiyatı 0,321 dolar olan mevcut değerinin bile altına inmeye çalışıyor. Saatlerce süren kesintisiz bir düşüş momentumunun ardından ayılardan kesin bir yanıt geldi.

Kripto para birimi değerlerini gösteren 1 günlük grafik bugün biraz yükseliş yönüne doğru gidiyor. Geçen hafta boğalar tarafında büyük bir ivme oluştu ve ardından bazı ayı izleri görüldü. Analiste göre, yine de bugünün trendi 0,32 ABD dolarının üzerinde minimum toparlanma gösteriyor, bu da Mean Average (MA) seviyesinin, yani 0,31 ABD dolarının bile üzerinde. Bu, Dogecoin fiyat analizine göre ters bir sinyal veren oynaklığın azalmasına rağmen alıcılara umut veriyor.

Dogecoin price analysis: Bears all set to pull DOGE below $0.32 1

Bollinger bantları da devam eden piyasa trendlerini belirlemede çok önemlidir ve üst Bollinger bandı sırasıyla 0,36 dolar, alt bant ise 0,39 dolar seviyesinde yer almaktadır. Önceki hafta Dogecoin fiyat analizinin gösterdiği gibi, DOGE boğalar için muazzam bir toparlanma gördü, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı nispeten daha yüksek ve bugün için 65.04.

Dogecoin fiyat analizi sonucu: Yukarıdaki Dogecoin fiyat analizinden, ayıların çoğunluk olarak liderliği ele geçirdiği eleştirel olarak gözlemlenebilir. Daha fazla alıcı, son birkaç haftadır güvenli bir şekilde korunan mevcut fiyat seviyelerini kırmaya ve düşürmeye çalışıyor. Fiyat seviyeleri düşüyor ve bugün kayda değer bir çabanın ardından 0,30 dolar dolaylarına ulaştı. Analiste göre, 0,33 ABD dolarında mevcut olan direnç, yalnızca 0,31 ABD dolarında bulunan destek seviyeleri aynı kalmaya devam ederse veya daha da artarsa geçilebilir.

Analist: Dogecoin Yatırımcıları Şimdi Bunları Beklemeli!

kriptokoin