• BITCOIN/TL
  679257,399
  % 3,89
 • ETHEREUM/TL
  51343
  % 5,36
 • RIPPLE/TL
  11.85
  % 4,85
 • BITCOIN CASH/TL
  7035.68,301
  % 5,60
 • LITECOIN/TL
  2441.18
  % 4,94
 • COSMOS/TL
  339.32
  % 10,20
 • CARDANO/TL
  19.32
  % 5,22
 • TETHER/TL
  12.42
  % 3,08

DOGE NE OLUCAK

DOGE NE OLUCAK

Bitcoin fiyatı engelleri aşmış gibi göründüğü için kripto alanı sık sık yükseliş ve düşüşler yaşayıp, çok değişken bir halde karşımıza çıkabiliyor. Büyük bir yükseliş hissine rağmen DOGE fiyatı yükseliş trendini koruyamadı. Hiç şüphe yok ki bazı durumlarda fiyat üst direnci kırdı ama çok kısa bir süre içinde kanala yeniden girdi. Birçok yatırımcı, düşüşün devam edip etmeyeceğini sorgularken, analistler de yorumlarını paylaşmaya devam ediyor.

Kripto analisti: DOGE, 0.20 doların altına inebilir

Piyasa değerine göre sekizinci sırada yer alan DOGE’un fiyat eğilimi, yatırımcıların meme coin’i ile ilgili endişelerini artırdı. Bazıları olası bir yükseliş trendinin geleceğini tahmin ederken, diğer analistler daha düşük seviyelerin henüz ziyaret edilmediğine inanıyor. FOREXN1 isimli bir analist, fiyatın Ağustos ortasına kadar 0,2 doların altına düşebileceğini tahmin ediyor.

Analist tarafından yayınlanan grafiğe göre, fiyat yükselen bir paralel kanal içinde değişmeye başladı. Ancak günlük yeni bir düşüş ile fiyat, günlük grafikte düşüşü körükleyebilecek kanalı kırdı. Bununla birlikte, tam tersine, BTC fiyatlarının toparlanması beklendiği için piyasa hissiyatı oldukça yükselişte. Bu nedenle, uzun bir düşüş trendi olasılığı kartlarda olmayabilir.

Birkaç kez dip seviyelere ulaştıktan sonra fiyat, bir yükseliş trendi başlattı ve trend çizgisi boyunca ilerliyor.piyasa hissiyatı oldukça yükselişte, fiyat 0,28 dolardan ilk direnç seviyelerine ulaşana kadar yükselmeye devam edebilir. Ayrıca, 0,42 ila 0,46 dolar arasındaki üst güçlü dirence doğru ilerlemek için çaba gösterilmesi gerekiyor. Kuşkusuz bazı geri çekilmeler de çıkış yolunu bulabilir, ancak yükseliş eğilimi yakın olabilir.

Dogecoin’de son durum

Genel olarak, analiste göre, Dogecoin fiyatı, destek seviyelerine yakın bir dakikalık geri çekilme ile hafif acı günler yaşayabilir. Bununla birlikte, üst direnç seviyelerine ulaşmak amacıyla önemli bir dalgalanma yaşayabilir. Pozitif piyasa trendi ile DOGE fiyatı da oldukça adil bir yükseliş trendi yaşayabilir. Coin, yazım sırasında 0.21 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:kriptokoin