• BITCOIN/TL
  465967,334
  % -2,51
 • ETHEREUM/TL
  31729
  % -1,01
 • RIPPLE/TL
  6.54
  % -1,85
 • BITCOIN CASH/TL
  3101.45,389
  % -1,22
 • LITECOIN/TL
  1129.42
  % 0,02
 • COSMOS HUB/TL
  181.34
  % 0,38
 • CARDANO/TL
  8.33
  % -2,22
 • TETHER/TL
  15.92
  % -0,17

Coinbase, 4 Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Yükseldi

Coinbase, 4 Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Yükseldi

Ünlü Bitcoin borsası Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa yaptığı açıklamada “Axie Infinity (AXS), Request (REQ), TrueFi (TRU) ve Wrapped Luna (WLUNA)”yı listeleyeceğini duyurdu. İşlem, likidite koşullarının karşılanması durumunda 12 Ağustos Perşembe günü veya sonrasında başlayacak. Listeleme duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi.

Dev Bitcoin borsası Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor

Dev Bitcoin borsası Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa yaptığı açıklamada “Axie Infinity (AXS), Request (REQ), TrueFi (TRU) ve Wrapped Luna (WLUNA)”yı platformuna ekleyeceğini paylaştı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Platformda yeterli AXS, REQ, TRU ve WLUNA arzı sağlandığında, AXS-USD, AXS-USDT, AXS-EUR, AXS-BTC, REQ-USD, REQ-USDT, REQ-BTC, REQ -EUR, REQ-GBP, TRU-USD, TRU-USDT, TRU-EUR, TRU-BTC, WLUNA-USD, WLUNA-USDT, WLUNA-EUR, WLUNA-BTC ve WLUNA-GBP sipariş defterleri üç aşamada başlayacak: sadece sonrası, sadece limitli ve tam ticaret. Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre tek bir durumda tutabilir veya Ticaret Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz.

Coinbase Pro’nun listeleme duyurusunun ardından altcoin fiyatları adeta uçtu. İşte detaylar:

 • Axie Infinity (AXS), yüzde 17 oranında artış yaşadı.
 • Request (REQ) yüzde 150 oranında artış yaşadı.
 • TrueFi (TRU) yüzde 70 oranında artış yaşadı.
 • Wrapped Luna (WLUNA) yüzde 12 oranında artış yaşadı.

Coinbase’nin listelediği altcoin’leri detaylı inceleyelim

Axie Infinity (AXS), herkesin yetenekli oyun ve ekosisteme katkılarla token kazanabileceği Pokémon’dan ilham alan bir dijital evcil hayvan evrenidir. Oyuncular evcil hayvanları (Axies olarak bilinir) için savaşabilir, toplayabilir, yükseltebilir ve kara tabanlı bir krallık kurabilir. AXS sahipleri, tokenlerini stake etmek, oyunu oynamak ve önemli yönetim oylarına katılmak için ödül talep edebilir.

TrueFi (TRU), teminatsız borç verme için bir DeFi protokolü olan TrueFi’nin ERC-20 yerel yardımcı program tokenidir. Amaç, TrueFi’nin piyasa odaklı, otomatik bir kredi derecelendirme ve borç verme sistemi haline gelmesi ve parayı anında en çok değer yaratan her yerde hareket etmesini sağlamaktır.

Request (REQ), ödeme oluşturmak ve talep etmek için bir protokol olan Request Network’e güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. Request Network üzerindeki işlemler değişmez bir şekilde kaydedilir ve talepler aracı olmadan işlenir.

Wrapped Luna (WLUNA), Ethereum Blockcahin’inde Terra’yı (LUNA) temsil etmesi amaçlanan bir Ethereum tokenidir. LUNA değil, LUNA’nın değerini izlemek için tasarlanmış ayrı bir ERC-20 tokeni. WLUNA, LUNA sahiplerinin Ethereum’daki DeFi uygulamalarına ticaret yapmasına, tutmasına ve bunlara katılmasına izin vermek için oluşturuldu. Bir WLUNA ortağı aracılığıyla 1 LUNA, 1 WLUNA ile değiştirilebilir ve bunun tersi de mümkündür.

kriptokoin