• BITCOIN/TL
  679304,600
  % 4,32
 • ETHEREUM/TL
  51285
  % 6,57
 • RIPPLE/TL
  11.83
  % 4,87
 • BITCOIN CASH/TL
  7032.89,567
  % 6,17
 • LITECOIN/TL
  2439.89
  % 5,50
 • COSMOS/TL
  338.64
  % 9,65
 • CARDANO/TL
  19.33
  % 5,73
 • TETHER/TL
  12.44
  % 2,46

Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçtu

Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçtu

Dev Bitcoin borsası Coinbase, bugün 3 yeni altcoin listelediğini açıkladı. Borsa, DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII) ve Radicle (RAD) isimli altcoin projelerini platformuna ekliyor. Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paraların fiyatı sert yükseldi.

Coinbase, bugün 3 yeni altcoin listelediğini açıkladı! Fiyatlar fırladı

Öncü Bitcoin borsası Coinbase, bugün 3 yeni altcoin listelediğini açıkladı. Borsa, DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII) ve Radicle (RAD) isimli kripto para projelerini platformuna ekliyor. Likidite koşulları karşılanırsa, altcoin projelerinde alım satım 1 Eylül Çarşamba veya sonrasında başlayacak. Borsa konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:Platformda yeterli DDX, YFII ve RAD arzı sağlandığında, DDX-USD, DDX-EUR, DDX-USDT, YFII-USD, YFII-USDT, RAD-USD, RAD-EUR, RAD-GBP, RAD-BTC ve RAD-USDT ile işlem yapın. Emir defterleri, sadece post, sadece limit ve tam ticaret olmak üzere üç aşamada başlayacak. Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre tek bir durumda tutabilir veya Ticaret Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz.

Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paraların fiyatı sert yükseldi. DerivaDAO (DDX) fiyatı yüzde 60 arttı. DFI.money (YFII) fiyatı yüzde 35’den fazla arttı. Radicle (RAD) fiyatı yüzde 10’dan fazla arttı.

DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII) ve Radicle (RAD) nedir?

DDX, DerivaDEX borsasında yönetim, borsada ücret indirimi ve diğer programlar için kullanılan yerel tokendir. DDX, sigorta madenciliği programında pay sahibi olan kullanıcılar tarafından kazanılır. Kullanıcılar, her blokta dağıtılan paylarıyla orantılı bir DDX payı kazanacaklar. Likidite kaynaklı DDX’in yaklaşık %5’i sigorta madenciliği programının bir parçası olarak dağıtılacak. DDX bir bağış toplama aracı veya bir yatırım fırsatı değildir.DFI.Money (YFII), toplu likidite sağlama, kaldıraçlı ticaret, otomatik pazarlama yapma ve daha fazlası üzerine ürünler oluşturmayı amaçlayan bir DeFi platformudur. DFI.Money (YFII), platformun yardımcı program tokeni YFI’nin basımını 2 ay daha uzatmayı ve haftalık yarıya indirmeyi öneren YIP-8’den sonra bir YFI forkudur.Radicle, kod işbirliği için merkezi olmayan bir ağdır. Projenin misyonu, güvenli, bağımsız ve özel olarak platformlar yerine açık protokoller üzerine kurulmuş açık kaynak toplulukları için esnek altyapı geliştirmektir. Radicle’ın protokolleri, geliştiricilerin güvenilir aracılara güvenmeden kod üzerinde işbirliği yapmalarını sağlar.

kriptokoin