• BITCOIN/TL
  661483,630
  % -12,62
 • ETHEREUM/TL
  55015
  % -8,15
 • RIPPLE/TL
  10.87
  % -15,89
 • BITCOIN CASH/TL
  6360.16,713
  % -15,46
 • LITECOIN/TL
  2154.28
  % -19,07
 • COSMOS/TL
  366.74
  % -18,30
 • CARDANO/TL
  19.21
  % -12,10
 • TETHER/TL
  13.68
  % -0,20

Coin Büyücüsü Guy’Dan AUDİUS Analizi

Coin Büyücüsü Guy’Dan AUDİUS Analizi

Audius (AUDIO) 5 dolara ulaşabilir mi? Coin Bureau’nun yüksek profilli ve Guy takma adlı analisti, Audius (AUDIO) projelerini inceliyor ve potansiyel fiyat hareketini tartışıyor.

Genel bir bakışla Audius

AUDIO, Roneil Rumburg ve Forrest Browning tarafından kuruldu. Her ikisi de Ivy League derecelerine sahip iyi bilgisayar bilimcileri ve 2011’den beri kriptoyla uğraşıyorlar. Audius yaz aylarında, operasyonlarını genişletmek için çeşitli risk sermayesi şirketlerinden 5,5 milyon dolar topladı ve zamanı değerlendirdi. Audius, müzik endüstrisindeki tüm aracıları ortadan kaldırmak ve onları merkezi olmayan AUDIO barındırma ve akış protokolü ile değiştirmek isteyen bir kripto para projesidir. AUDIUS, piyasaya sunulduğundan bu yana 100.000’den fazla sanatçıyı, aylık 5 milyon kullanıcıyı bünyesine katmayı başardı ve kısa süre önce tiktok ile entegre oldu.

AUDIO, geçen yıl Ekim ayında dolaşıma giren Ethereum Blockchaininde bir ERC20 tokenidir. Audius’ta staking, yönetim ve ödüllerin kilidini açmak için kullanılır. Coin Bureau analistinin dediğine göre:

AUDIO’ların efektif enflasyon oranının hakediş programı nedeniyle çok daha yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

Analist, Audius’un Ekim ayındaki ilk dolaşımdaki arzının sadece 120 milyon olduğunu belirterek bunu destekliyor. Yaklaşık 10 ay oldu ve dolaşımdaki AUDIO arzı şu anda 400 milyonun üzerinde, bu 3 kattan fazla.

AUDIO fiyat analizi

Traderlara göre, Audius’un TikTok videolarında AUDIUS’tan müzik kullanmayı mümkün kılmak için yakın zamanda TikTok ile entegrasyonu, sadece birkaç gün önce AUDIO’nun fiyatının bir gecede iki katına çıkmasına neden olan son pompanın nedeni. Gelecekteki AUDIO fiyat hareketi açısından, kripto yorumcusu analist, Ekim ayında yaklaşan hak kazanma uçurumunun tokeni geçmişte olduğu gibi bastırabileceğini tahmin ediyor. Analist ayrıca, AUDIO’nun 5 doların çok üzerine çıktığını görmediğini vurguluyor:

Yine de arada sırada AUDIO’nun tekrar 5 dolara çarptığını görebiliyordum. AUDIO’nun bundan daha yüksek olduğunu görmememin nedeni, Audius’un merkezinin bulunduğu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki traderrların ulaşamayacağı gerçeğiyle ilgili.

Trader, AUDIO’nun 1933 tarihli ABD menkul kıymetler yasası kapsamında kayıtlı olmadığını, yani Audius’un bir anonim şirkete benzediğini ve bu nedenle, çok fazla bürokratik süreçten geçmeden Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para borsalarında listelenemediğini açıklıyor.

kriptokoin