• BITCOIN/TL
  677500,694
  % -0,28
 • ETHEREUM/TL
  50628
  % -1,92
 • RIPPLE/TL
  11.57
  % -2,09
 • BITCOIN CASH/TL
  6878.02,422
  % -2,33
 • LITECOIN/TL
  2363.15
  % -3,46
 • COSMOS/TL
  323.48
  % -5,99
 • CARDANO/TL
  18.81
  % -2,51
 • TETHER/TL
  12.43
  % -0,29

Cardano(ADA) fiyatı şimdi 3 doları kırma yolunda!

Cardano(ADA) fiyatı şimdi 3 doları kırma yolunda!
Tüm Gözler Cardano’da! “ADA Bu Seviyeleri Parçalayabilir”

Yatırımcı coşkusu bir kez daha kripto piyasasına geri döndü. Bitcoin (BTC), son 24 saatte yaklaşık %3 kazanarak 50.000 dolarlık kritik direncini geçti. Ancak, son zamanlarda pazardaki tüm ilgi odağı Cardano (ADA)’da… Kripto para yeni zirveler kaydediyor. Peki bu eğilim devam edecek mi?

Santiment: Cardano fiyatı şimdi 3 doları kırma yolunda!

Cardano fiyatı son 24 saatte %12 daha artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.84 dolara ulaştı. Geçen hafta Binance Coin‘i (BNB) deviren ADA, aynı zamanda üçüncü en büyük kripto para birimi haline geldi.

 herkes şimdi Cardano’yu (ADA) tamamen farklı bir yörüngeye itecek 3,0 doların üzerinde bir hareketi izliyor. On-chain veri sağlayıcısı Santiment, bunun daha yüksek yatırımcı coşkusu arasında çok mümkün olduğunu bildiriyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hem Cardano hashtag’inden hem de ADA’dan bahsedilmesi, kripto paranın 2,63 dolarlık yeni ATH’si ile kesinlikle patlamasını sağladı. Kalabalık ve bu seviyedeki coşkulu davranış, fiyatların 3.00 dolar ve ötesine doğru devam edip etmeyeceği konusunda önemli bir gösterge olacak.

ADA kurucusu, Cardano’nun önündeki en büyük zorluktan bahsetti

Ayrıca yatırımcılardaki bu coşku, gelecek ay 12 Eylül 2021’de planlanan Alonzo hard forkundan da kaynaklanıyor. Alonzo hard forku, Cardano Blockchain’ine çok beklenen akıllı sözleşme işlevselliğini sunacak. Bu, DeFi, NFT’ler ve diğer benzer projeleri barındırma açısından ağın kapasitesini katlanarak artıracak. Cumartesi gecesi YouTube’daki izleyicilerine brifing veren IOHK CEO’su, Cardano’nun önündeki en büyük zorluktan bahsetti ve ağ etkisine dikkatleri çekti.

Ünlü Analist: Altın Yatırımcılarının Gözleri Bu Gelişmede!

Hoskinson, Cardano’daki geliştirici ekibinin daha fazla gelişmeye derinden bağlı olduğunu söyledi. Hoskinson, pazara ilk giren ürünleri oluşturmak yerine, acele etmeye istekli olmadıklarını söyleyerek ekibi savundu. Ayrıca Poly Network’ün 600 milyon dolarlık hackine dikkat çekti ve acele etmenin en iyi karar olmadığını ekledi. İlginç bir şekilde, Hoskinson hızla gelişen NFT piyasası ve Dogecoin’in kripto piyasası hakkında pek iyi bir görüşe sahip değil. Hoskison yaptığı brifingde şunları söyledi:

Bu kesinlikle tartışmalı olmamalı. Bu, altta yatan protokolün karmaşıklığı göz önüne alındığında muhtemelen iyi bir fikir olduğu konusunda hepimizin hemfikir olduğu bir şey olmalı.

krıptokrıtık