• BITCOIN/TL
  679108,552
  % 4,33
 • ETHEREUM/TL
  51247
  % 5,94
 • RIPPLE/TL
  11.83
  % 4,44
 • BITCOIN CASH/TL
  7032.76,590
  % 5,75
 • LITECOIN/TL
  2440.49
  % 5,20
 • COSMOS/TL
  338.36
  % 9,68
 • CARDANO/TL
  19.32
  % 5,66
 • TETHER/TL
  12.43
  % 2,80

Cardano İçin Büyük Gün: ADA’da Neler Bekleniyor!

Cardano İçin Büyük Gün: ADA’da Neler Bekleniyor!

Cardano (ADA), kritik akıllı sözleşme duyurusu öncesinde büyük bir gün geçiriyor. Proof-of-stake Blockchain’inin yerel kripto para birimi Cardano (ADA), bugün erken saatlerde OKEx borsasında 12 haftanın en yüksek seviyesi olan 1,99 dolara ulaştı. Kripto para, sadece bir hafta içinde yüzde 42 yükseldikten sonra, 16 Mayıs’ta kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 dolardan yüzde 20’den daha az uzakta…

Cardano (ADA), kritik akıllı sözleşme duyurusu öncesinde büyük bir gün geçiriyor

Özellikle, CoinMarketCap verilerine göre Cardano, şu anda ilk 20 kripto para biriminin lideri. ADA yüzde 10’dan fazla arttı ve son 7 günde yüzde 42’lik bir artış kaydetti. ADA şimdi Binance Coin’den (BNB) üçüncü sırayı kapma yolunda ilerliyor. Kripto para biriminin son canlanması, IOHK’nın en son güncellemelerini takip edenler için şaşırtıcı değil.

Cardano Tahmini: Bu Bölgeler Zirveleri, Bunlarsa Dipleri Getirecek!

Bu arada Hoskinson, Twitter CEO’su Jack Dorsey’nin ikinci en büyük Blockchain’i ısrarla reddetmesi nedeniyle yakın zamanda kaynama noktasına ulaşan Bitcoin vs. Ethereum tartışmasına katıldı. Cardano mucidi, kripto evangelisti Anthony Pompliano’ya verdiği yanıtta, Bitcoin’den daha iyi olduğunu iddia ederek rakip projeyi övdü. Temmuz ayında Hoskinson, Lex Fridman röportajı sırasında kripto kralını, bira göbeği olan tükenmiş bir futbol yıldızına benzetmişti.

Bitcoin vs. Ethereum tartışmasına ADA mucidi de katıldı!

Dün Twitter CEO’su Jack Dorsey, projeyi “dolandırıcılık” olarak nitelendiren bir tweet’in ekran görüntüsünü yayınlayarak Ethereum topluluğu içinde öfkeye yol açtı. Bu, önde gelen bir Ethereum geliştiricisinin, ikinci en büyük Blockchain’in Satoshi Nakamoto’nun vizyonunun gerçek tezahürü olduğunu söylemesinin ardından geldi. Bu birçok Bitcoin’ciyi kızdıran bir açıklamaydı. Uzun süredir devam eden Bitcoin vs. Ethereum tartışması yeniden alev aldı ve yakınlarda da dineceğe benzemiyor.

ADA grafiklerde nasıl görünüyor? Birlikte bakalım…

ADA grafiklerde nasıl görünüyor? Cardano, ağın Cuma gününden itibaren akıllı sözleşmelerin yürütülmesini destekleyeceğinin açıklanmasının ardından bu hafta yatırımcıların sevgilisi oldu. Gelişme, Ethereum’un geçen hafta Londra hard fork’unu tamamlamasından ve işlemler ve akıllı sözleşme dağıtımı için GAS ücretlerini azaltmasından sonra geldi.

Radarınıza Alın: Bu 10 DeFi Altcoin Tokeninde Büyük Haberler!

Haberler bu hafta başlarında patlak verdiğinde, Cardano büyük bir yükseliş yaşadı ve Haziran ayından bu yana ilk kez 1.8 dolarla omuz silkti. Analistlere göre, D-Day’in nihayet burada olmasıyla birlikte, şüphesiz kartlarda başka bir yükseliş var. Yatırımcıların yeni gelişmeyi 2,5 dolarlık artışa yönelik spekülasyonlar olarak kutlamaları bekleniyor. Yazma sırasında, ADA 1,96 dolardan işlem görürken boğalar 2 dolara bakıyor. Kısa vadeli teknik resim analistlere göre, özellikle MACDnin ortalama çizginin üzerinde hareket etmesiyle, yükseliş görünümüne güven katıyor.

krıptokoin