• BITCOIN/TL
  682454,724
  % 2,60
 • ETHEREUM/TL
  51554
  % 4,35
 • RIPPLE/TL
  11.86
  % 3,25
 • BITCOIN CASH/TL
  7031.23,315
  % 4,30
 • LITECOIN/TL
  2450.52
  % 3,72
 • COSMOS/TL
  342.93
  % 9,41
 • CARDANO/TL
  19.41
  % 4,11
 • TETHER/TL
  12.48
  % 2,91

BU ALTCOİNLERE DİKKAT!!!

BU ALTCOİNLERE DİKKAT!!!

Kripto analitik firması Santiment, cebi büyük yatırımcıların Fetch.ai, Bancor ve iki altcoin daha satın aldığını söylüyor.

Santiment: Bu 5 altcoin için balina birikimi hızla artıyor! İzleyin…

Kripto analiz platformu, 89.800 takipçisine, merkezi olmayan makine öğrenim ağı Fetch.ainin (FET) ağır balina alımı açısından altcoin paketine liderlik ettiğini söylüyor. Bunu merkezi olmayan borsa Bancor (BNT), endeksleme protokolü The Graph (GRT), stablecoin yönetim tokeni Maker (MKR) ve Blcokchain tabanlı oyun platformu Enjin (ENJ) takip ediyor. Santiment konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Balina adreslerinin sayısı birçok varlık için arttı ve diğerleri için düştü. Büyük adres sayılarının arttığı projelere girmek mi istiyorsunuz? FET, BNT, GRT, MKR ve ENJ’yi izleyin.

Bitcoin Fiyatını Bu Balinalar Dump'ladı!

Santiment: Yatırımcılar Bitcoin’e bakıyor ve ondan şüphe duyuyor

Santiment, Bitcoin’e bakıldığında, kral kripto paranın 49.000 doların üzerine çıkmasına rağmen, piyasa katılımcılarının BTCnin son gücünden şüphe duyduğunu söylüyor. Santiment konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Şu anda BTC’ye yönelik yorumlar, aslında normalden daha olumsuz ve seyrek. Piyasanın en büyük kripto parasından şüphe duyulduğunda ve gözden kaçırıldığında, bu tarihsel olarak fiyatları daha da kuzeye itiyor.

Fiyat Tahmini: BTC ve XRP 8 Altcoin

Santiment: ETH’nin on-chain etkinliği yukarı doğru…

Ethereum’a gelince kripto analitik firması, önde gelen akıllı sözleşme platformunun değerindeki artışın ortasında ETH’nin on-chain etkinliğinin yukarı olduğunu vurguluyor. Santiment konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Ağda dolaşan ETH miktarı bir ayın en yüksek seviyesine ulaştığından, Ethereum’un Mayıs fiyatına tüm zamanların en yüksek seviyesine tırmanması devam ediyor. Bu metrik daha da yükselirse, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşan 2 numaralı piyasa değeri varlığının bir bileşeni olacak.

krıptokoin