• BITCOIN/TL
  461618,709
  % -4,63
 • ETHEREUM/TL
  28112
  % -8,08
 • RIPPLE/TL
  6.21
  % -4,28
 • BITCOIN CASH/TL
  2831.33,225
  % -7,09
 • LITECOIN/TL
  998.91
  % -5,92
 • COSMOS HUB/TL
  151.47
  % -6,02
 • CARDANO/TL
  7.35
  % -8,59
 • TETHER/TL
  16.24
  % -0,73

Bu 2 DeFi Altcoin’i Yakında yükselebilir!

Bu 2 DeFi Altcoin’i Yakında yükselebilir!

Sektörde Smart Contracter olarak bilinen usta analist, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında iki altcoin için dev ralliler öngörüyor. Smart Contracter’ın altcoin tahminlerine yakından bakalım…

Smart Contracter: Aave önümüzdeki aylarda potansiyel olarak artabilecek altcoin’lerden

Usta analist Smart Contracter, 158.500 Twitter takipçisine, merkezi olmayan borç verme ve borçlanma protokolü Aave’nin önümüzdeki aylarda potansiyel olarak artabilecek altcoin’lerden biri olduğunu söyledi.

Smart Contracter, altcoin’in USD çiftinde neler yapabileceğinin bir göstergesi olarak Ethereum (AAVE/ETH) ile eşleştirilmiş Aave’ye baktığını söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AAVE/ETH günlük olarak bu büyük boğa bayrağının %50’sini kırarsa USD çiftine bakıldığında, USD çifti muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru sıçrayacak.

Smart Contracter: Altcoin projesi SushiSwap’ı (SUSHI) da izliyorum

Analist, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin etmeyi amaçlayan teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor. Analistin grafiğine göre, Aave beş dalga yükselişini Kasım ayına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 700 dolarda tamamlayacak

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken AAVE 400 dolardan işlem görüyor. Analist aynı zamanda otomatik piyasa yapıcısı SushiSwap’ı (SUSHI) da izliyor. Smart Contracter’e göre, SUSHI teknik dirençlerini net bir şekilde desteklere dönüştürüyor ve sonunda yeni zirvelere ulaşmak için kalıptan kurtulabilir. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SushiSwap, temiz SR (direnç desteği) tüm yolu yukarı çeviriyor. Yakında koptuğunu görebiliriz.

Smart Contracter: SUSHI en uzun artış yaşanan üçüncü dalga rallisinin ortasında

Analist ayrıca SushiSwap’ın Bitcoin (SUSHI/BTC) ile eşleşmesini izliyor. Smart Contracter’a göre, SUSHI/BTC yazı yazılırken 24,71 dolar değerinde olan 2021’deki en yüksek seviyesi 0,000522’ye meydan okumaya hazırlanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu kırılma yeniden testinden mükemmel bir sıçrama ve yükselişi hayal edin. SUSHI bence yüzleri eritecek bir yerde…

Analistin grafiğine göre altcoin SUSHI/BTC, Elliot Wave teorisinin beş dalgalı yükseliş trendindeki en uzun artış yaşanan üçüncü dalga rallisinin ortasında.

İşte Smart Contracter’ın nokta atışı Bitcoin ve altcoin tahminleri

Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan bazılarını ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca popüler analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Analist, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. 

kriptokoin