• BITCOIN/TL
  679052,409
  % 3,86
 • ETHEREUM/TL
  51236
  % 5,50
 • RIPPLE/TL
  11.83
  % 4,42
 • BITCOIN CASH/TL
  7032.36,230
  % 5,74
 • LITECOIN/TL
  2439.72
  % 5,17
 • COSMOS/TL
  338.2
  % 9,21
 • CARDANO/TL
  19.31
  % 5,61
 • TETHER/TL
  12.43
  % 2,79

Binance’ta 2 yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Yükseldi

Binance’ta 2 yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Yükseldi

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Innovation Zone platformuna ekliyor. Binance’nin listeleme duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi.

Binance, 2 yeni altcoin listeliyor: Mina (MINA) ve Raydium (RAY)!

Büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Innovation Zone platformuna ekliyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu duyuruda bulundu:

Binance, Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Innovation Zone platformunda listeleyecek ve MINA/BTC, MINA/BNB, MINA/BUSD, MINA/USDT, RAY/BNB, RAY/BUSD ve RAY/USDT ticaret çiftleri için alım satıma 10.08.2021 tarihinde başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak MINA ve RAY’ı borsaya yatırmaya başlayabilir. MINA ve RAY için para çekme işlemleri 11.08.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler. MINA ve RAY Listeleme Ücreti: 0 BNB. İnovasyon Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel yeni, yenilikçi kripto paraları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Binance’nin listeleme duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi!

Binance açıklamalarının devamında kripto paralarınyüksek risk içeren nispeten yeni altcoin projeleri olduğuna dikkat çekiyor:

MINA ve RAY, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni b kripto paralardır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaklar. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, MINA ve RAY’ın temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeleri tam olarak anladığınızdan emin olun.

Binance’nin listeleme duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi! Mina (MINA) fiyatı yüzde 50’den fazla arttı.  Raydium (RAY) fiyatı ise yüzde 40’lık bir artış yaşadı.

Mina (MINA) nedir?

Mina, dApp’leri daha verimli çalıştırmak için hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş bir katman-1 Blockchain protokolüdür. Mina Blockchain’inin boyutu, kullanımdaki büyümeden bağımsız olarak 22 kb’de sabit kalacak şekilde tasarlandı. MINA, platformun yerel hizmet tokenidir ve ağ işlemleri, ödüllerin belirlenmesi ve blok üretimi için kullanılır.

Raydium (RAY) nedir?

Raydium, Solana Blockchain’i üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Proje, hızlı işlemler, paylaşılan likidite, getiri kazanma fırsatları ve yeni proje lansmanları sağlamak için Serum Merkezi Olmayan Borsa’nın (DEX) merkezi sipariş defterinden yararlanıyor. RAY, platformun yerel hizmet tokenidir ve likidite madenciliği teşvikleri, stake, yeni proje lansmanlarına uygunluk ve gelecekteki yönetime katılım için kullanılır

krptokoin