• BITCOIN/TL
  679552,316
  % 3,93
 • ETHEREUM/TL
  51343
  % 5,36
 • RIPPLE/TL
  11.85
  % 4,44
 • BITCOIN CASH/TL
  7037.85,489
  % 5,63
 • LITECOIN/TL
  2441.9
  % 4,97
 • COSMOS/TL
  339.44
  % 10,24
 • CARDANO/TL
  19.33
  % 5,27
 • TETHER/TL
  12.42
  % 3,08

Binance’da Bu 14 Altcoin Platforma Eklendi!

Binance’da Bu 14 Altcoin Platforma Eklendi!

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 14 yeni altcoin projesini eklediğini duyurdu. Ayrıca borsa yeni ticaret çiftleri de ekliyor. Bu platform, büyük montanlı kripto para işlemlerini “neredeyse anında”  gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform. Borsanın destek ekleme duyurusuna birlikte bakalım…

Binance, Convert & OTC Portalına 14 yeni altcoin ekledi!

İşlem hacmiyle lider Bitcoin borsası konumunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 14 yeni altcoin projesini eklediğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Convert & OTC Portalına AKRO, AXS, BTS, CAKE, CTK, DODO, FLM, KAVA, KSM, MANA, MDX, NBS, STORJ ve ZRX’in ve AXS/UNI ve MATIC/BNB dahil 807 yeni çiftin eklendiğini duyurmaktan mutluluk duyar. Kullanıcılar artık Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatlarıyla işlem yapabilir ve bunları kontrol edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!

Binance yeni kripto para listelemeleri ile gündemde!

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerini  anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıca platformda emir defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para işlemleri için tercih edilen bir platform.  , en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, birkaç hafta önce beş yeni altcoin çiftini platforma eklediğini açıkladı.

En büyük kripto para birimi borsası, AAVE/BRL, ADX/BUSD, DEXE/USDT, EOS/AUD ve LTO/BUSD paritelerini platformuna ekledi. Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, birkaç gün önce de 3 yeni altcoin çiftini listeledi. Binance “AXS/AUD, AXS/BRL ve TVK/USDT” işlem çiftlerini 06.08.2021 tarihinde platformuna eklediğini duyurdu. Listeleme duyurusuyla altcoin fiyatları sert yükseldi.