• BITCOIN/TL
  459871,523
  % -5,05
 • ETHEREUM/TL
  28019
  % -8,19
 • RIPPLE/TL
  6.17
  % -4,83
 • BITCOIN CASH/TL
  2824.17,651
  % -6,96
 • LITECOIN/TL
  997.1
  % -6,26
 • COSMOS HUB/TL
  150.46
  % -5,87
 • CARDANO/TL
  7.33
  % -8,52
 • TETHER/TL
  16.21
  % -1,02

Binance, Dönüştürme & OTC Portalına 39 yeni altcoin çiftinin eklediğini duyurdu.

Binance, Dönüştürme & OTC Portalına 39 yeni altcoin çiftinin eklediğini duyurdu.

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 39 yeni altcoin çiftinin eklediğini duyurdu. Bu platform, büyük montanlı kripto para işlemlerini “neredeyse anında”  gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform.

Binance, Convert & OTC Portalına 39 yeni altcoin çiftini ekledi!

İşlem hacmiyle lider Bitcoin borsası konumunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 39 yeni altcoin çiftini eklediğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, ATOM/LINK ve RUNE/BNB dahil olmak üzere 39 yeni çiftin Convert & OTC Portalında alım satım için etkinleştirildiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcılar artık Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatlarıyla işlem yapabilir ve bunları kontrol edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak.
Desteğiniz için teşekkürler!

Bitcoin, ETH ve XRP Tahminleri:

Binance’nin Convert & OTC Portalı neden tercih ediliyor?

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerini  anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıca platformda emir defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para işlemleri için tercih edilen bir platform.

kriptokokoin