• BITCOIN/TL
  463992,669
  % -3,86
 • ETHEREUM/TL
  28191
  % -6,14
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % -3,99
 • BITCOIN CASH/TL
  2825.38,253
  % -6,26
 • LITECOIN/TL
  999.08
  % -4,82
 • COSMOS HUB/TL
  150.37
  % -4,45
 • CARDANO/TL
  7.35
  % -7,31
 • TETHER/TL
  16.25
  % -0,68

Ben Armstrong ve Raoul Pal: Ripple Büyük Bir Risk Ve Ödül Sunuyor!

Ben Armstrong ve Raoul Pal: Ripple Büyük Bir Risk Ve Ödül Sunuyor!

Yüksek profilli kripto para analisti Ben Armstrong, Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal ile birlikte bir sonraki boğa koşusunda XRP’nin potansiyel büyümesini tartışıyor. İkili önemli Ripple tahminlerinde bulunuyor.

Ben Armstrong’a göre XRP, bu boğa koşusunun ilk aşamasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmamış büyük kripto paralardan biri olduğu için boğa koşusundaki en ilginç altcoin. Bunun nedeni çok basit: SEC davası var. Ancak analist, sonraki aşamada işlerin değişeceği konusunda oldukça iyimser. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu boğa koşusu sona ermeden her şeyin netleşeceğine inanıyorum. Aslında er ya da geç diye düşünüyorum. Ve bu, ilk yarıda meydana gelen baskı nedeniyle bu boğa koşusunun ikinci yarısında daha da büyük bir sıçrama olmasını sağlıyor.

Bu 5 Altcoin, 100x Yolunda!

Bu arada ünlü ekonomist Raoul Pal, XRP‘nin bu boğa koşusunda büyük bir risk ve ödül sunduğunu vurgulayarak Ben Armstrong ile aynı bakış açısını paylaştığını belirtiyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Herkese para cezası verildi. Bilekte bir menkul kıymet gibi görünebilecek bir tokat olacak. Her iki tarafta da suçluluk kabul edilmeyecek. Para cezası ödenecek. Ve sonra XRP’yi çalıştırmak ilginç olacak…

Ekonomist: 20 ila 30 dolar arasında daha yüksek seviyeleri bile görebiliriz

Ayrıca Real Vision CEO’su, sayısız kullanım örneğinin yanı sıra, şu anda XRP ile ilgili ilginç olan şeyin, dava nedeniyle borsalardan XRP’nin delist edilmesi olduğunu belirtiyor. Raoul Pal, bu nedenle insanların borsalarda XRP satın alamadığına dikkat çekiyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitwise ETF’de değil. Bitwise ETF şu anda milyar dolar ile ilk 10’da yer alıyor. Yani XRP serbest bırakıldığı anda, herkes ona yatırım yapabilecek çünkü borsalar onu geri alacak.

Balinalar Ripple’dan Ayrılıyor! “XRP Bu Seviyeleri Görebilir”

Fiyat açısından Raoul Paul, XRP için en kötü senaryonun %50 aşağı yönlü olduğunu söylüyor. Bu arada ekonomiste göre, en iyi durum, buradan XRP’nin 10x veya daha fazlasını yapmasıdır. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence 10 ila 15 dolar… XRP’nin gitmesini görmemiz gereken yer için muhtemelen doğru aralık. Benim düşünceme göre, 20 ila 30 dolar arasında daha yüksek seviyeleri bile görebiliriz.

krıptokoin