• BITCOIN/TL
  466293,300
  % -2,35
 • ETHEREUM/TL
  31745
  % -0,86
 • RIPPLE/TL
  6.54
  % -1,68
 • BITCOIN CASH/TL
  3102.76,502
  % -1,18
 • LITECOIN/TL
  1129.27
  % 0,24
 • COSMOS HUB/TL
  181.39
  % 0,69
 • CARDANO/TL
  8.33
  % -2,25
 • TETHER/TL
  15.92
  % -0,17

Balinalar Ripple’ı Terkediyor! “XRP Bu Seviyeleri Görebilir”

Balinalar Ripple’ı Terkediyor! “XRP Bu Seviyeleri Görebilir”

Ripple (XRP), simetrik bir üçgenin tepesine doğru yaklaşırken volatilitede ani bir artışa hazır görünüyor

 • XRP dar bir fiyat aralığında konsolide oluyor.
 • 1.17-1.10 dolarlık bölgesinin dışında kapanan günlük bir mum çubuğu, fiyatların bir sonraki adımda nereye gideceğini belirlemelidir.
 • İlginç bir şekilde analistlere göre, son birkaç gündür bazı büyük balinalar ağdan çıkıyor. 

Yeni bir aylık kapanış yaklaşımı olarak, oynaklığın piyasa değerine göre en iyi kripto para birimleri arasına geri döndüğü görülüyor. XRP durgun kalsa da analistlere göre, teknikler önemli bir fiyat hareketi olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor. 

Ripple (XRP) konsolide oluyor! Sırada ne var?

Ripple’ın XRP tokeni, zamanla daralan sıkı bir ticaret aralığında konsolide olmaya devam ediyor. Altıncı en büyük kripto paranın son yirmi gündeki fiyat hareketi, günlük grafikte simetrik bir üçgen oluşumuna yol açmış gibi görünüyor. Yükselen bir trend çizgisi salınım dipleri ile birlikte geliştirilirken analistlere göre, yüksek salınımlarla birlikte azalan bir trend çizgisi çizilebilir. XRP üçgenin zirvesine yaklaştıkça analistlere göre, oynaklıkta büyük bir yükselişin gerçekleşmek üzere olduğunu gösteriyor. 

Kaynak: TradingView

Koparma noktasına eklenen teknik formasyonun y ekseninin yüksekliğinin ölçümü analistlere göre, her iki yönde de %31.7’lik bir fiyat hareketi yansıtıyor. Analistlere göre, XRP’nin bir sonraki adımda nereye gideceğini yalnızca 1,17 ila 1,10 dolar aralığının dışında kapanan bir günlük mum çubuğu belirleyecek. Genel direncin kırılmasıyla sonuçlanan satın alma baskısındaki bir artış analistlere göre, altcoin’in 1,55 dolara yükseldiğini görebilir. Ancak destek olarak 1,10 dolar seviyesini kaybetmek analistlere göre, 0,75 dolara doğru bir düzeltmeye yol açabilir. 

Santiment: Balinalar XRP’de satışa başladı!  Ağdan 5 balina ayrılmış olabilir

Simetrik üçgenin sunduğu belirsiz görünüme rağmen, davranış analizi platformu Santiment’ten alınan veriler balinaların kâr elde ettiğini gösteriyor. 10 milyondan fazla XRP tutan adres sayısı son üç gün içinde %1,5 azaldı. Kabaca beş balina ağdan ayrıldı veya tokenlerini bu kadar kısa bir süre içinde yeniden dağıttı. 

Kaynak: Santiment

Ağdaki büyük yatırımcıların ani düşüşü analistlere göre, özellikle 11 milyon dolardan fazla XRP’ye sahip oldukları düşünüldüğünde, sürdürülebilir bir yükseliş trendi için olumsuz bir işaret. Satış baskısındaki ilave bir artış analistlere göre, XRP’yi temel desteğin 1,10 doların altına itebilir ve bu da %31.7’lik bir geri çekilme ile sonuçlanabilir. Yine de analistlere göre, yalnızca 1,17 ila 1,10 dolarlık fiyat cebinin dışına yakın bir günlük mum çubuğu, XRP’nin bir sonraki adımda nereye gideceğini belirleyecek

kriptokoin