• BITCOIN/TL
  462099,689
  % -4,08
 • ETHEREUM/TL
  28021
  % -7,20
 • RIPPLE/TL
  6.16
  % -4,14
 • BITCOIN CASH/TL
  2812.62,350
  % -6,67
 • LITECOIN/TL
  995.17
  % -5,45
 • COSMOS HUB/TL
  149.34
  % -5,55
 • CARDANO/TL
  7.31
  % -7,97
 • TETHER/TL
  16.24
  % -0,75

Altcoin Haberleri

Altcoin Haberleri

1- Crypto.com ilk NFT ticaret yarışını duyurdu

Crypto.com ilk NFT ticaret yarışını duyurdu. Tweet’e göre, ekip ödül olarak 15.000 USD değerinde CRO tokeni tahsis etti. Crypto.com, Visa Card, Crypto.com DeFi Cüzdan ve daha fazlasıyla birlikte en hızlı büyüyen kripto uygulamalarından biridir. Kısa süre önce Crypto.com NFT platformunu başlattı ve Formula 1 takımlarının, liglerinin ve daha fazlasının özel NFT’lerini başlattı

2- Binance, Polygon cüzdan entegrasyonunu tamamladı

Bir basın açıklamasına göre Binance, Polygon (MATIC) ana ağını platformuna tamamen entegre etti. Şu andan itibaren Binance yatırımcıları, merkezi olmayan uygulamalarla veya Sushiswap, Balancer, Aave ve daha fazlası gibi DApp’lerle etkileşime girerken Binance hesapları aracılığıyla MATIC yatırabilir ve çekebilir. 

3- XDC tokeni Guarda Cüzdanında kullanıma sunuldu

Temel yerel hizmet varlıkları olan XDC tokenleri artık Guarda Cüzdan aracılığıyla sorunsuz bir şekilde satın alınabilir. XinFin XDC Network (XDC), genel itibari para birimleriyle satın alınabilecek XDC tokenlerine sahiptir. XDC, birden fazla ödeme yöntemiyle sorunsuz bir şekilde elde edilebilir. Şimdi XDC tokeni Guarda Cüzdanında kullanıma sunuldu. 

4- Altcoin projesi Demodyfi, stake ve likidite havuzunun başladığını duyurdu

Altcoin projesi Demodyfi, stake ve likidite havuzunun başladığını duyurdu. Tweet’e göre, kullanıcılar Ethereum ve Binance Smart Chain (BSC) DMOD tokenleri kazanmak için DMOD’u stake edebilirler. Ayrıca, ekip ödül olarak toplam 3.915.000 DMOD tokeni tahsis etti.

Demodyfi, tamamen merkezi olmayan bir ağda merkezi olmayan finansal hizmetler sunan otomatik bir piyasa yapıcısı platformudur. Belirtildiği gibi, hem BSC hem de Ethereum zinciri, ilk ayda havuz başına 20000 DMOD tokenlik bir ödül tahsisi alacak ve bu, her ay/dönem 500 azaltılacak. Özellikle, bu staking 2 Ağustos 2021’de başlayacak.

5- Altcoin projesi Cartesi,  On-Chain Rollup’larını başlatmaya hazırlanıyor

Altcoin projesi Cartesi, testnet için On-Chain Rollup’larını başlatmaya hazırlanıyor. Resmi bloga göre, Rollup’lar, kendi kurallarını oluşturarak akıllı sözleşmeleri verimli bir şekilde tasarlama tekniğidir. Bunun yanı sıra Cartesi Rollups, akıllı sözleşmeler için ölçeklenebilirlik ve hızlı bir ekosistem sağlayacak. Cartesi, geliştiricilerin ana akım yazılım araçları ve dilleriyle akıllı sözleşmeler oluşturmasını sağlayan çok zincirli bir Katman 2 altyapısıdır. 

6- Aaron Arnold patlayacak 4 altcoin projesini paylaştı

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, bu Ağustos’ta patlamaya hazır olduğuna inandığı beş kripto parayı listeliyor. Analiste göre, BTC, ETH, UNI, Elrond ve LINK yakında yükselecek

7- Ukrayna kendi kripto parasını çıkaracak

Ukrayna Merkez Bankası’na CBDC’lerinin dağıtımı için yeşil bir sinyal verildi. Bununla hükümet, ülkenin ilk CBDC’sini piyasaya sürmeyi planlıyor. Haber, Volodymyr Zelenskyy’nin yeni bir yasa tasarısını onaylamasının ardından çıktı.

8- Altcoin projesi Sentinel’in StrongBlock ile ortaklık yaptığını görüyoruz

Bugünkü en son altcoin haberlerinde, node ekosistemini geliştirmek ve dVPN yardımcı programını genişletmek için altcoin projesi Sentinel’in StrongBlock ile ortaklık yaptığını görüyoruz. Tweet’e göre, bu koalisyonla Sentinel, StrongBlock node’lerinin ekosisteminden yararlanacak. Sentinel Network, merkezi olmayan bir eşler arası (P2P) bant genişliği pazarıdır.

StrongBlock ise node topluluğunu yönlendirmek için DeFi ve NFT protokollerini kullanarak node performansından para kazanmak için araçlar sağlar. Bu nedenle, her iki ekip de dünyanın her yerinden benzer düşünen insanları elçi programına katılmaya davet etmek için birlikte çalışıyor. Gelecekte bu, ağın genişletilmesine ve toplulukların gelişmesine yardımcı olacak.

Kaynak:kriptokoin