• BITCOIN/TL
  682474,494
  % 3,52
 • ETHEREUM/TL
  51603
  % 4,27
 • RIPPLE/TL
  11.99
  % 4,40
 • BITCOIN CASH/TL
  7069.8,729
  % 5,28
 • LITECOIN/TL
  2462.46
  % 4,98
 • COSMOS/TL
  343.34
  % 9,98
 • CARDANO/TL
  19.43
  % 4,66
 • TETHER/TL
  12.44
  % 3,21

1inch Düyük Bir Ortaklığa İmza Attı

1inch Düyük Bir Ortaklığa İmza Attı

Büyük bir merkeziyetsiz borsa (DEX) toplayıcısı ve otomatik piyasa yapıcısı olan 1inch Network, deneyimli kripto cüzdan sağlayıcısı BitPay ile ortaklık kurarak erişimini genişletiyor.

İki şirket bugün, 1inch’in DEX toplama işlevinin bundan böyle BitPay cüzdanının tüm kullanıcılar için geçerli olacağını duyurdu. BitPay, kullanıcıların Mastercard, Apple Pay, Google Pay ve ATM’lere entegrasyon yoluyla 12 farklı kripto para birimini yönetmesine, dönüştürmesine ve harcamasına olanak sağlayan bir uygulamadır.

1inch giderek büyümeye devam ediyor

Ortaklık, BitPay cüzdan kullanıcılarının DEX toplayıcıyı doğrudan kullanmasına olanak sağlar. 1inch Network, kullanıcılar için likidite havuzlarını güçlendirmek için bu yıl farklı DeFi protokolleri ve DEX’lerle daha geniş entegrasyonlar duyurdu.- Sponsorlu Reklam-

Ağ, Ethereum’da 60’tan fazla, Binance Smart Chain’de 30’dan fazla ve Polygon ağında 20’den fazla farklı likidite kaynağını aramak için Pathfinder adlı bir algoritma kullanıyor. Bugünkü duyuruya göre, son iki yılda DEX toplayıcısı, Ethereum ağındaki toplam hacimde 65 milyar doları aştı. Geçen yılın kış döneminde, Pantera Capital ve çok sayıda kripto girişim fonundan yatırım aldı.

1inch Network kurucu ortağı Sergej Kunz, BitPay cüzdan uygulamasıyla ortaklığın DEX toplayıcısının “1inch’in cazip oranlarından ve kullanıcı dostu takas sürecinden yararlanacak” yeni kitlelere ulaşması için bir fırsat sağladığını belirtti. Entegrasyon ile BitPay kullanıcıları BTC, ETH veya diğer varlıklarını çeşitli kripto varlıkları için 1inch Network’ün rekabetçi oranlarında takas edebilecek ve bunu yapmak için uygulamadan ayrılmaları gerekmeyecek.

İki hafta önce, DEX toplayıcısı, diğer otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı Uniswap’ın OE ana ağında v3 değişiminin uzun zamandır beklenen alpha sürümünün piyasaya sürülme adımlarını izleyerek Optimistic Ethereum (OE) ana ağında dağıtımını duyurdu. OE ağının kullanımının, her iki platform için de kullanıcı işlem ücretlerini ve onay gecikmelerini önemli ölçüde azaltması bekleniyor.

trendkoin